Hlavní navigace

Podívejte se na nové identy Primy love. Zhmotnila v něm sny svých diváků

2. 5. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTOGALERIE Nejmladší z kanálů skupiny Prima Group má od 1. května nové self promo. O režii identů se postarala Maria Procházková s Niké Papadopulosovou.

Nové self promotion, konkrétně identy, které, jak již z názvu vyplývá, identifikují samotnou tvář televize, má od 1. května Prima love. Na obličeje aktéru se v nich promítá obraz, který zhmotňuje jejich sny v realitu. Aktéry jsou například manželé, kteří jsou myšlenkami na pláži, mladá dívka, jež je poprvé se sama s příletem, nebo mladá studentka trávící v myšlenkách čas v baru. Lechtivějšího rázu je pak mladá dvojce, kdy dívka se vidí ve svatebních šatech, kdežto její partner myslí na spodní prádlo.

Napadlo nás použít v příbězích promítání na diváky, abychom vyjádřili sledování televize, aniž bychom museli použít banální záběr rozzářené obrazovky, uvedla při této příležitosti režisérka Maria Procházková, která stála u zrodu identů a zároveň je autorkou námětu spolu s Niké Papadopulosovou. Ve spotech jde o reakci diváků na to, co v televizi vidí, na emoce, příběhy. Jde o myšlenky, které to v nich vyvolá, upřesnila Procházková. V promo spotech hrají záměrně neherci, kteří by prý v civilu působili podobně.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).