Hlavní navigace

Podívejte se na nové studio, z něhož se už brzo bude vysílat Formule 1

Pro fanoušky Formule 1 připravily kanály Sport.TV hodinový formát nedělního studia, kterými diváky provede Tomáš Richtr spolu s analytiky Janem Charouzem a Štefanem Rosinou.
Lukáš Polák
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Provozovatel tematických kanálů Sport 1 a Sport 2, společnost AMC Networks International – Central Europe, dnes odhalila studio, s nímž se budou moci diváci setkávat od poloviny tohoto měsíce s přenosy Formule 1. Studio samotné se může pochlubit velkými a moderními dekoracemi a obří rozlohou, která pojme více jak desetičlenný produkční tým včetně moderátorů. V pozadí studia je zabudováno dvanáct plazmových televizorů se speciální doprovodnou grafikou a vizualizací. V popředí najde divák maketu Formule 1 vyrobenou speciálně pro studio F1, uvedla v tiskové zprávě AMC.

K TÉMATU: Formuli 1 odvysílá ve vysokém rozlišení UPC, O2TV, Skylink i freeSAT

Pro fanoušky Formule 1 připravily kanály Sport.TV hodinový formát nedělního studia, kterými diváky provede Tomáš Richtr spolu s odbornými analytiky Janem Charouzem Štefanem Rosinou. V první části studia před Velkou cenou Austrálie se diváci mohou těšit na představení a videomedailonky celého komentátorského týmu. Následovat bude i shrnutí loňské sezony a výhled na sezonu nastávající, a to včetně pohledu do zákulisí stájí a jezdců, představení okruhu v Melbourne a závodního kalendáře pro sezonu 2015. V druhé polovině se živě přihlásí on-site reportér Ondřej Voršilka přímo z dění Velké ceny v Melbourne a podělí se s diváky o zajímavosti a horké novinky přímo z centra události.

MMkrize tip Malina

ČTĚTE TAKÉ: Komentátory Formule 1 Richtr a Eisele, analytikem bude Charouz

Vše fungovalo nad očekávání dobře. Studio F1 nejenže je krásné na pohled, ale jsem přesvědčen, že bude mít i něco v hlavě: tedy že máme pro fanoušky připraven zajímavý obsah i průběh. S finišujícími přípravami vlastně pro mě Velká cena Austrálie začala už teď, sdělil při příležitosti odhalení nového studia jeho průvodce Tomáš Richtr. Studio je krásné, ještě jsem v takovém studiu nekomentoval, pochválil si doslova jeho kolega Štefan Rosina a doplnil: „Bude to určitě pro mě nová zkušenost a těším se na ni. S mým kolegou expertem Janem Charouzem se známe od motokár a myslím, že se budeme rozumně doplňovat. Důležití jsou samozřejmě pro nás diváci, proto se budeme snažit udělat vše pro to, aby byli spokojeni.“