Hlavní navigace

Podívejte se na ukázky z pořadů, které nabídne celoplošná televize Pětka

11. 10. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Server DigiZone.cz přináší svým čtenářům upoutávky na chystané pořady, se kterými se budou moci od 15. října setkávat na chystané celoplošné televizi Pětka.

Televize plná české zábavy. Právě tou by měla být Pětka, kterou si budou moci na svou obrazovku diváci pustit už 15. října. Její zástupci na dnešní tiskové konferenci představili plány, vize a jednotlivé pořady. O jejich podobě si nyní mohou udělat obrázek i naši čtenáři. Přinášíme jim videogalerii formátů, které se na obrazovce objeví už od příštího pondělí. Největším tahákem.

SLEDOVALI JSME ŽIVĚ: tisková konference nové TV Pětka

  • Nablýskaný svět červeného koberce – nebo navoněná zdechlina zašlé slávy? Jaký je opravdový svět celebrit? Chcete obrátit zákulisí showbyznysu vzhůru nohama? Obraťte se na Alici Bendovou a její pořad Svět celebrit.
  • Čtyři VIP hosté a jeden šéfkuchař – Pět přísad pro show o vaření, jakou jste prý ještě nejedli. David Suchařípa uvádí vlastní kulinářskou show. Neduste v sobě gurmána a polkněte knedlík v krku, láká TV Pětka na svůj nový pořad.
  • Pořad, který natáčíte vy sami – protože Vaše oči ukazují svět tak, jak ho vidíte vy. Jste svědkem zajímavé události – natočte jí na telefon a pošlete přímo do televize. Redaktoři Pětky každý měsíc vyberou nejzajímavější videa, jejichž autory nemine odměna.
  • Iveta je reality show ze života a o životě nejznámější „padlé hvězdy“ českého showbyznysu – Ivety Bartošové. Dokáže Iveta ustát pozornost médií, zkrotit vlastní démony a uspořádat si osobní život? A podaří se jí po letech vyprodat Lucernu? Hvězdný comeback nejznámější české zpěvačky v přímém přenosu.
  • Jakub Kohák uvádí talkshow, která vás provětrá. Vzdušné otázky, nezadýchaní hosté a moderátor, co nemluví do větru. Jakub Kohák a jeho hosté V luftě – talkshow na střeše, která je lepší než kdejaký pořad v hrsti.
  • Mahulena Bočanová a Zuzana Straková uvádějí show, která vás za den změní k nepoznání. Senzaden je pořad, který vám ze dne na den zvedne sebevědomí – a ve kterém si jeden den budete skutečně připadat jako ve snu.
  • Schází vám pořádný pořad nejen pro mámy? Supermáma by měla být právě pro vás. Magazín bude plný užitečných rad a tipů, jak pečovat o miminko, domácnost, kari i sebe samotnou. Zahálet nebude ani společenská rubrika, krásné okénko péče nejen o skvělý vzhled a hosté, kteří poradí i pohladí. Moderovat budou Monika Valentová a Markéta Hrubešová.
  • Nic není nemožné je nový soutěžní pořad Petra Vondráčka na televizi Pětka. V pětačtyřicetiminutovce nebudou chybět ani VIP hosté.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.