Hlavní navigace

Podnikáte? Investujete? Zapište se zdarma do katalogu startupů a investorů na Lupě

9. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na začátku listopadu náš soupis obsahuje již 65 internetových projektů a 27 firem i jednotlivců ochotných do takových podniků investovat. Přidejte se k nim, dejte o sobě vědět a zvyšte svou šanci uspět na náročném trhu!

Dva měsíce po spuštění sekce Startupy na Lupě se ukazuje užitečnost její důležité součásti, totiž katalogu českých startupů propojeného s adresářem investorů, kteří by do internetového podnikání rádi vložili kapitál. Databáze nabízí všem zainteresovaným cenný zdroj kontaktů a přehledný pohled na českou startupovou scénu.

Rozjíždíte-li také internetový projekt a chcete, aby se o něm dozvěděli čtenáři Lupy či potenciální investoři, můžete jej do našeho katalogu startupů sami jednoduše přidat. Stejně tak, pokud máte zájem do českých startupů investovat a chcete se zviditelnit v české internetové komunitě a zvýšit tak šanci na nalezení vhodné investiční příležitosti, můžete základní údaje o sobě, ať už jste firma nebo jednotlivec, vložit do katalogu investorů.

MMF23 tip3

Jak zástupci startupů, tak investoři mohou také do systému vkládat stručné zprávy o tom, co je v jejich podnikání nového a pro ostatní zajímavého.

Abychom zabránili zaplevelení katalogu spamem a neseriózními podnikateli, kontrolujeme každou vkládanou firmu i investora. Máme-li pochybnosti, požadujeme od investorů referenci dokládající, že už do technologické firmy v minulosti investovali alespoň 500 tisíc korun. Po zakladatelích startupů potom požadujeme, aby jejich projekt byl inovativní, ambiciózní, profesionálně provedený a měl. potenciál dalšího růstu a zhodnocení (viz zamyšlení investora Ondřeje Bartoše nad tím, co je a co není startup).

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).