Hlavní navigace

Podpora pro Firefox 1.5 o několik dní prodloužena

Jiří Macich ml.

Podle dlouhodobého plánu měla podpora pro starší webový prohlížeč Firefox 1.5 skončit v úterý 24. dubna, tedy včera. Už jsme vás na to upozorňovali v pondělí. Podle posledních zpráv však bude podpora ještě o pár týdnů prodloužena a to až do poloviny května tohoto roku. Důvodem je příchod verze 1.5.0.12, která konečně umožní přechod z Firefoxu 1.5 na nejnovější verzi z řady 2.0 přes funkci pro automatické aktualizování, aniž by bylo nutné provádět úplně novou instalaci jako tomu bylo dříve. …

Podle dlouhodobého plánu měla podpora pro starší webový prohlížeč Firefox 1.5 skončit v úterý 24. dubna, tedy včera. Už jsme vás na to upozorňovali v pondělí. Podle posledních zpráv však bude podpora ještě o pár týdnů prodloužena a to až do poloviny května tohoto roku. Důvodem je příchod verze 1.5.0.12, která konečně umožní přechod z Firefoxu 1.5 na nejnovější verzi z řady 2.0 přes funkci pro automatické aktualizování, aniž by bylo nutné provádět úplně novou instalaci jako tomu bylo dříve. (CZilla)

Našli jste v článku chybu?
27. 4. 2007 11:21
No třeba já mám klasicky na prostřední tlačítko otevření odkazu v nové záložce :) Ale jinak na zavírání používám CTRL+W
27. 4. 2007 11:01
Aby to bylo přímočaré a logické uživatelské rozhraní. ne nadarmo se tím zabývaly studie na použitelnost. Nehledě na to, že některé myši prostřední tlačítko nemají, nebo pro něj mají nastavenou jinou (systémovou) akci nebo hlavně u notebooků to prostřední tlačítko není. Takže nelogické by bylo tam ten křížek nemít, a komu se to nelíbí, ten si to může vypnout.