Hlavní navigace

Podzim na Seznamu pokračuje. Začíná testovat nové Hry.cz

Jan Beránek

Ze serveru Hry.cz se stane katalog her, kde si uživatelé budou moci vybírat a kupovat hry podle platforem, hodnocení nebo žebříčků.

Nový koncept, nový design a recenze her upravené i pro nezkušené hráče. Jakmile si člověk vybere, může rovnou začít hrát zdarma nebo hru koupit či stáhnout, podle toho, co je v nabídce dostupné. Seznam spouští další podzimní novinku

"Nápad vznikl, když jsme si navzájem v kanceláři s kolegy vyměňovali zkušenosti s hrami a doporučovali si ty nejlepší. Přitom jsme zjistili, že nemáme a ani neznáme službu, která by toto poskytovala,“ dodává na blogu firmy produktový manažer služby Marek Vacek.

Na obsahu portálu spolupracuje Seznam s Tiscali Media a především s herním serverem Games.cz. „Redakci jsme se rozhodli složit z předních specialistů na herní tematiku v Česku. Šéfredaktorem se stal Martin Bach z Levelu. Redakci pak tvoří tým z Tiscali, který už rok připravuje pro internetovou televizi Stream.cz pořad Games TV, kterým provádí herní guru Lukáš Grygar,“ dodává Vacek. Bach ale do Seznamu nepřechází, zůstává dál na své pozici v Tiscali Media. 

Content 2017 - tip Footshop

Technologicky běží nová verze portálu jako isomorfní aplikace postavená na ReactJS. Stejně jako nová domovská stránka Seznam.cz jsou také provozovány v Docker kontejnerech. 

Ještě do konce října poběží stávající i nová služba souběžně a Seznam chce získat co nejvíce připomínek od uživatelů. Nová verze běží na adrese nove.hry.cz

Našli jste v článku chybu?
2. 10. 2015 12:46
Marty (neregistrovaný)

"Nápad vznikl, když jsme si navzájem v kanceláři s kolegy vyměňovali zkušenosti s hrami a doporučovali si ty nejlepší. Přitom jsme zjistili, že nemáme a ani neznáme službu, která by toto poskytovala,“

Tak pokiaľ túto služby hľadali cez seznam, tak sa ani nečudujem, že nič nenašli. Neviem, na čo vypúšťajú takéto blbosti, stačilo napísať, máme peknú doménu a je škoda ju nevyužiť.

5. 10. 2015 10:50
OMG (neregistrovaný)

a sakra, zapomel jsem ze lupu ignoruji kvul reklame... jiz se tady neukazu... :D