Hlavní navigace

Poklad na stříbrném jezeře na TV Barrandov: rekordní podíl 16,3%

6. 7. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
6. 7. 2011

UVNITŘ GRAF Léto s Vinnetouem a jeho bílým bratrem Old Shatterhandem se televizi Barrandov vyplácí. Poklad na stříbrném jezeře s původním českým dabingem v úterý večer od 20 hodin přitáhnul k této televizi 16,3 procenta dospělého publika a zvednul celodenní podíl Barrandova na vysoce nadprůměrných 8,76 procenta. Běžně se přitom denní podíl této televize pohybuje mezi čtyřmi a pěti procenty. Film byl třetím nejsledovanějším pořadem Barrandova v jeho historii.

K TÉMATU: Vinnetoua v sobotu večer na Barrandově vidělo 431 tisíc diváků

ebf - tip do článku - debata

Včerejší Poklad na stříbrném jezeře – podíl 16,3 procenta a 9. nejsledovanější pořad dne ze všech stanic! sdělila televize Barrandov prostřednictvím svého profilu na Facebooku. V absolutních počtech jde o 496 tisíc diváků. Indiánkám s Vinnetouem se ale na Barrandově daří od jejich startu na konci června. Televize jim dává prostor každou sobotu a úterý večer od 20:00 hod. Minulou sobotu tak Barrandov v celodenním podílu na dospělém publiku také vysoce přesáhnul hranici osmi procent.

Poklad na stříbrném jezeře ubral diváky především Nově, která v úterý klesla na jeden z nejnižších denních podílů v letošním roce – 23,6 procenta. Den předtím přitom vykázala podíl o devět procentních bodů vyšší. Barrandovu se v úterý dařilo i u mladších diváků ve věku od 15 do 54 let, dosáhnul u nich celodenního podílu 8,26 procenta. Nova v této své hlavní cílové skupině oslovila po celý den 27,54 procenta publika. Běžně to ale bývá okolo 35 procent.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).