Hlavní navigace

Policie Modrava, nejúspěšnější seriál posledních let, vychází na DVD

10. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Hlavní hrdinkou seriálu televize Nova je zkušená kriminalistka Jana Vinická, která z osobních důvodů přichází z většího města na venkov a přijme uvolněné místo velitele stanice na Šumavě.

Bontonfilm vydává v těchto dnech na DVD nosičích nejúspěšnější televizní titul posledních let, kriminální seriál Policie Modrava, který pravidelně lákal k televizním obrazovkám na TV Nova okolo dvou milionů televizních diváků. Stal se tak například sledovanějším pořadem, než je dlouhodobě úspěšná Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice a další tituly. Bontonfilm vydává Policii Modrava jako komplet šesti DVD za cenu necelých 700 korun. DVD bude obsahovat kromě samotného seriálu pochopitelně i pilotní díl a přebal slibuje i bonusy. V něm se mimo jiné dozví diváci o oblékání a stylu hlavní postavy Jany Vinické, tajnostech Soni Norisové, která ji ztvárnila, i o problémech s počasím, které tvůrcům natáčení komplikovalo.

MM socky3

NEPŘEHLÉDNĚTE: Policie Modrava bude mít pokračování, Nova zahájila přípravy natáčení druhé řady

Hlavní hrdinkou seriálu televize Nova Policie Modrava je zkušená kriminalistka Jana Vinická, která z osobních důvodů přichází z většího města na venkov a přijme uvolněné místo velitele stanice na Šumavě. Musí se však vyrovnávat s počáteční nepřízní místních policistů, kteří se nemohou smířit s tím, že jim velí žena. Jana má optimistickou povahu se smyslem pro humor a společně se svým týmem řeší v každé epizodě nový kriminální případ. V seriálu Policie Modrava se mísí napětí a tajemství s lidskými osudy, a to vše v autentických reálech a exteriérech Národního parku Šumava. Nova se v budoucnu rozhodne na velký úspěch první řady navázat a oznámila již, že natočí jeho druhou sérii.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.