Hlavní navigace

Politický duel Fica s Figeľem na TA3 vidělo včera přes 300 tisíc diváků

23. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
23. 1. 2012

Značný divácký zájem vzbudila na Slovensku politická debata lídrů strany Smer-SD Roberta Fica a Kresťanskodemo­kratického hnutia Jána Figeľa. Na komerčním zpravodajském kanálu TA3 si ji nenechalo ujít v premiéře od nedělní 11. hodiny 330 tisíc diváků starších 12 let a televize tak získala podíl na publiku (share) 7,7 %. 320 tisíc diváků se pak dívalo na večerní reprízu.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: Zpravodajská TA3 nabídne diskusní pořad Debata i studentské dokumenty

Zaznamenáváme trend, že diváci sledují ústřední politické události právě na TA3, což odpovídá i formátu televize. Velmi nás to těší a pevně věříme, že televize TA3 bude pro Slováky volbou číslo jedna i nadále při všech klíčových událostech, komentoval poměrně vysoký výsledek sledovanosti politického duelu na poměry tematické stanice generální ředitel TA3 Michal Gučík. Duel Fico – Figeľ byl předvolebním soubojem dvou oponentů, ke kterému se oba politici vyzvali. Předčasné parlamentní volby by měli u našich východních sousedů proběhnout 10. března.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.