Hlavní navigace

Poloviční podíl v Regionální televizi CZ koupil podnikatel Valenta

27. 10. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Senátor Ivo Valenta a mediální podnikatel Michal Voráček majetkově vstoupili do projektu Regionální televize CZ.

Stalo se tak prostřednictvím třicetiprocentního podílu Voráčkem a Valentou vlastněné společnosti Our Media, která mimo jiné provozuje server Parlamentní listy, a dvacetiprocentního podílu Valentovy kyperské společnosti World Capital Ventures. Transakci schválila teto týden na svém zasedání Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. 

Do portfolia firmy Our Media už spadá několik regionálních televizí, našich partnerů a také řada serverů zaměřených na regionální zpravodajství, takže tato varianta se pro nás stala logickou volbou poté, co jsme se nedohodli s VLM, řekla k prodeji polovičního podílu ve firmě její dosavadní majitelka Eva Stejskalová. S Regionální televizí CZ máme velmi zajímavé rozvojové plány a jsme rádi, že Eva Stejskalová zůstane akcionářkou a posílí tým naší skupiny, dodal Michal Voráček.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).