Hlavní navigace

Položte otázku přímo předsedovi Evropské komise Barrosovi

4. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 10. 2011

Zpravodajský kanál Euronews dává ve spolupráci s videoserverem YouTube jedinečnou možnost svým divákům položit otázku předsedovi Evropské komise, kterým je José Manuel Barroso. Až do půlnoci ze dneška na zítřek mohou všichni zájemci nahrát svůj dotaz na adrese: http://www.you­tube.com/worldvi­ew. Výhodou je, že dotaz mohou položit v jakémkoliv jazyce z 34, které se v Evropské unii používají, a to díky spolupráci se službou Google Traslator.

Cloud23

ČTĚTE TAKÉ: Euronews potvrzuje pozici leadera. Rozšíří distribuci v chytrých TV

O tom, zdali se dotaz ve vysílání objeví, rozhodnou hlasující na YouTube. Čím dříve tedy dotaz v textové nebo video podobě položíte, tím máte větší naději, že získá vyšší počet hlasů. Otázky budou zodpovězeny ve vysílání živě tento čtvrtek, 6. října v 10 hodin středoevropského času. Počet znaků, které napíšete, je ovšem omezen pouze na 250. U videa záleží délka na vás. Exkluzivní interview bude vysíláno ve všech jedenácti jazycích, v nichž je Euronews dostupný, tedy mimo jiné v angličtině, němčině, španělštině nebo ruštině, a to v rámci publicistického bloku I talk.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).