Hlavní navigace

Pomůže Thunderbird laikům se založením e-mailu?

17. 12. 2010
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Poštovní klient Mozilla Thunderbird pomůže uživatelům se zakládáním e-mailové adresy. V rámci Mozilla Labs vzniklo experimentální rozšíření Get An Account, kde se zkouší různé možnosti nabídnutí založení e-mailové adresy od odkázání na freemail po nabídku placených služeb. Rozšíření je momentálně dostupné pro Mozilla Thunderbird 3.1.

Poštovní klient Mozilla Thunderbird pomůže uživatelům se zakládáním e-mailové adresy. V rámci Mozilla Labs vzniklo experimentální rozšíření Get An Account, kde se zkouší různé možnosti nabídnutí založení e-mailové adresy od odkázání na freemail po nabídku placených služeb. Rozšíření je momentálně dostupné pro Mozilla Thunderbird 3.1.

Zejména začínajícím uživatelům by ale samozřejmě pomohlo, kdyby jim Mozilla Thunderbird pomohl se založením e-mailové schránky bez potřeby instalovat rozšíření. Pokud se doplněk osvědčí, je dost možné, že v budoucnu se objeví v základní výbavě zmiňovaného známého poštovního programu.

Zdroj: Mozilla.cz

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).