Hlavní navigace

Pomůže Thunderbird laikům se založením e-mailu?

Jiří Macich ml.

Poštovní klient Mozilla Thunderbird pomůže uživatelům se zakládáním e-mailové adresy. V rámci Mozilla Labs vzniklo experimentální rozšíření Get An Account, kde se zkouší různé možnosti nabídnutí založení e-mailové adresy od odkázání na freemail po nabídku placených služeb. Rozšíření je momentálně dostupné pro Mozilla Thunderbird 3.1.

Poštovní klient Mozilla Thunderbird pomůže uživatelům se zakládáním e-mailové adresy. V rámci Mozilla Labs vzniklo experimentální rozšíření Get An Account, kde se zkouší různé možnosti nabídnutí založení e-mailové adresy od odkázání na freemail po nabídku placených služeb. Rozšíření je momentálně dostupné pro Mozilla Thunderbird 3.1.

Zejména začínajícím uživatelům by ale samozřejmě pomohlo, kdyby jim Mozilla Thunderbird pomohl se založením e-mailové schránky bez potřeby instalovat rozšíření. Pokud se doplněk osvědčí, je dost možné, že v budoucnu se objeví v základní výbavě zmiňovaného známého poštovního programu.

Zdroj: Mozilla.cz

Našli jste v článku chybu?
17. 12. 2010 8:56

Naprostý souhlas. Když jsem na to narazil u zákazníka poprvé, málem jsem vzteky sežral počítač, proč tam sakra není volba ruční/automatická konfigurace. Ono se to buď musí stopnout nebo pak ručně upravovat. Už mám trik, před prvním spuštěním a nastavováním účtů u Thunderbirdu je potřeba odpojit připojení do netu (nejsnáz vytáhnout kabel)

17. 12. 2010 7:58
Jirka (neregistrovaný)

Ocenil bych, kdyby tam byla možnost vlastního nastavení. Nevím, proč mi cpe Thunderbird IMAP při zakládání účtu na centrum.cz , když tam funguje pouze po placení. A nemám možnost zvolit si POP3. To jsou věci, které nejsou užiteční, ale spíš otravné!