Hlavní navigace

Pondělní premiéra pořadu Ano, šéfe se bude věnovat motorestu Ušák

 Autor: FTV Prima
Tiskové oddělení Primy se těší na plamennou diskusi, kterou by měl vyvolat bývalý majitel pražského klubu U Holubů s „vyhraněnými názory na současný svět“.
Jan Brychta 3. 2. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Od dalšího díl pořadu Ano, šéfe! čeká tiskové oddělení televize Prima „plamennou diskuzi“. Majitel motorestu Erich by totiž podle tiskové zprávy měl být „osobou, která je sama o sobě velmi kontroverzní“. Před televizní kamerou se otevřeně rozhovoří o své minulosti. Býval majitelem nechvalně proslulého pražského klubu U Holubů a odseděl si i pár let v kriminále. Nyní by měl být „extrémně fixovaný na svou rodinu, pro kterou je schopen udělat vše, nebo téměř vše“ a netají se ani svými hodně vyhraněnými názory na současný svět.

V tomhle motorestu jsme se skutečně nenudili. Pro mě byl Erich prototyp chlapa staré školy, který mám rád. Chlap, který se na nic nevymlouvá, je akční a má přes veškerou kontroverzi, kterou může pro někoho představovat, obrovský srdce. Stará se o dítě, manželku, příbuzné i kamaráda. Navzdory hysterické politické korektnosti je třeba si připustit, že tu žijí i takovýhle lidi, kterých není zrovna málo, s úplně stejným právem na vlastní názory, ať se nám to líbí, nebo ne. Udělal na své hospodě neskutečný kus obdivuhodné práce v minimálním čase, a to je to, co se počítá, dodal Zdeněk Pohlreich ke své severočeské misi u Ušáka.