Hlavní navigace

MetroTwit končí, je to výsledek války Twitteru proti aplikacím

5. 3. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jeden z nejpopulárnějších klientů pro Twitter končí. Jenom proto, že se Twitter před lety rozhodl postupně zlikvidovat konkurenty.

MetroTwit, jeden z nejpopulárnějších klientů Twitteru pro Windows končí. Doplatil na válku Twitteru proti konkurenčním aplikacím. V té hrají hlavní roli tvrdá omezení aplikací. Twitter určuje, co mohou a co nemohou dělat a hlavně kolik uživatelů smí obsloužit.

Právě toto poslední umělé omezení znamená konec pro MetroTwit. Doplatil tak na to, že je příliš populární. Příliš mnoho uživatelů znamená, že vyčerpal dostupné přístupové tokeny a narazil na „access token limit.   Právě toto omezení je zárukou, že nemůže existovat žádný software pro tweetování, který by se stal příliš populárním.

We’re extremely proud to have worked on MetroTwit and want to thank the over 400,000 Twitter users who used MetroTwit over the past 4 years and have helped shape and support it.

Pokud jste uživateli této aplikace, můžete pokračovat v jejím užívání, ale její autoři už novou verzi programovat nebudou. Ani řešit případné potřebné aktualizace.

CIF 24 - tip - superearly cena

Twitter tímto způsobem už loni přispěl ke konci řady dalších aplikací. Realitou je, že pro použití Twitteru z Windows už prakticky není mnoho jiných alternativ, než použít buď webového klienta Twitteru nebo Twitterem vlastněný TweetDeck.

Zdroj: Sunsetting MetroTwit: all good things must come to an end

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).