Hlavní navigace

Pořad Barrandovský Videostop už má svoje logo

10. 1. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 1. 2011

LOGO UVNITŘ Legendární soutěž Videostop, která se na jaře vrátí na televizní obrazovku, už má svoje logo. Digitální plnoformátová stanice TV Barrandov si ho nechala již koncem roku registrovat u Úřadu průmyslového vlastnictví (ÚPV). Soutěž bude mít na obrazovce omezený počet dílů a půjde o jeden z pořadů, který bude součástí oslav 80. výročí Ateliérů Barrandov.

K TÉMATU: Soutěž Videostop včetně Rosáka se vrátí – na televizi Barrandov

Barrandovský videostop oslaví 80. výročí založení Ateliérů Barrandov. Těšte se na české filmy, herecké legendy a režisérské osobnosti. Už na jaře 2011, upozorňuje na nedávno založeném profilu pořadu na komunitním portálu Facebook Barrandov. Stanice zde dále prozradila, že soutěží bude provádět i její původní moderátor Jan Rosák – držitel tří cen TýTý. Televize měla několik termínů, ze kterých vybírala, kdy se nakonec soutěž na obrazovce objeví. Jedním z nich byl 4. březen.

MM socky3

Nově registrované logo televizí Barrandov. (Zdroj: Úřad průmyslového vlastnictví)

Digitální plnoformátová televize Barrandov pořádá zítra tiskovou konferenci ke svému druhému výročí, na které představí i programové novinky na jaro. Server DigiZone.cz zde nebude chybět.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.