Hlavní navigace

Pořad Re-Play hlásí nového partnera a staví nové studio

Autor: FTV Prima
Jan Brychta

UVNITŘ VIDEO – Novým partnerem herního pořadu Re-Play se od července stane obchod CZC.cz. Nahradí předchozího sponzora, kterým byl jeho přímý konkurent, společnost Alza.cz.

Doba čtení: 1 minuta

Změna generálního partnera se projeví už na prvním prázdninovém dílu pořadu, jehož premiéru odvysílá Prima Cool v sobotu 2. července. Věřím, že spolupráce s CZC.cz přinese do pořadu ještě více zajímavého obsahu, protože dojde k navýšení rozpočtu pro celou redakci, okomentoval nově navázané partnerství producent pořadu Vojtěch Novák.

Na začátku října pak chce Re-Play představit nové studio s vlastní hernou, které tým pořadu Re-Play buduje za pomoci svých fanoušků. Projekt byl na začátku června odprezentován na crowdfundingovém portálu Startovač.cz a požadovanou částku dvě stě tisíc korun vybral za necelých 27 hodin. Aktuálně už částka dosáhla více než 680 tisíc korun.

Content

Nová herna by měla pořadu umožnit rozšíření záběru i na profesionální hráče a speciální turnaje, jako je například virtuální závodění Formule 1 nazvané Virtual GP. Pořad Re-Play běží na Primě COOL už šest let a je tak nejdéle běžícím pořadem vlastní tvorby na této televizní stanici. Pravidelně vysílá premiéry bez repríz a nedávno dosáhl na Facebooku přes tři sta tisíc fanoušků. Pořad je vysílán každé sobotní odpoledne na Primě COOL v premiéře, po půlnoci a v neděli ráno mohou diváci sledovat jeho reprízy.

Našli jste v článku chybu?