Hlavní navigace

Portál Nova.cz míří do nových televizorů od Panasonicu

6. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
6. 3. 2009

Pamatujete si na nedávno recenzovaný přijímač AzBox Elite HD, který jsme vám jako žhavou novinku nabídli na DigiZone.cz? Jeho nadstavbovou službou bylo přehrávání videí ze serveru YouTube. Něco podobného chce nabídnout televize Nova ve spolupráci s firmou Panasonic na televizorech Viera. Informuje o tom dnešní vydání ekonomického deníku E15. Služba, která bude pojmenována VieraCast, přinese divákům na obrazovky internetový obsah některých televizních společností.

ebf 24 - tip duben

ČTĚTE TAKÉ: AzBox Elite HD: Multimediální satelitní přijímač s podporou YouTube

Mezi nimi nebude chybět právě ani TV Nova. Kromě ní se mohou majitelé nových televizorů těšit na kanál Eurosport nebo informace agentury Bloomberg, která provozuje stejnojmenný ekonomický program. Chybět nebude ani podpora videí ze serveru YouTube. Nutností pro přehrávání těchto obrazových materiálů bude samozřejmě připojení k internetu, bez kterého se divák neobejde. List připomíná, že podobnou službu ve světě již nabízejí např. společnosti Sony, Hewlett-Packard nebo Samsung.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).