Hlavní navigace

Jak na to: posíláme dokumenty přes datové schránky

5. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na našem sesterském serveru Měšec.cz dnešním článkem Posíláme dokumenty přes datové schránky pokračuje seriál Datové schránky – jak zřídit a jak používat. Druhý díl představuje možnosti vstupu do datové schránky, notifikaci nově příchozích zpráv, archivaci uložených zpráv a hlavně odeslání vlastní nové zprávy. Součástí návodu s praktickým příkladem je i názorné video. Pokud vás zajímá samotné založení datové schránky, přečtěte si úvodní článek seriálu Vyzkoušeli jsme za vás: datová schránka pro…

Na našem sesterském serveru Měšec.cz dnešním článkem Posíláme dokumenty přes datové schránky pokračuje seriál Datové schránky – jak zřídit a jak používat. Druhý díl představuje možnosti vstupu do datové schránky, notifikaci nově příchozích zpráv, archivaci uložených zpráv a hlavně odeslání vlastní nové zprávy. Součástí návodu s praktickým příkladem je i názorné video. Pokud vás zajímá samotné založení datové schránky, přečtěte si úvodní článek seriálu Vyzkoušeli jsme za vás: datová schránka pro občany a OSVČ.

Datovým schránkám se průběžně věnujeme i zde na Lupě. Z posledních článků můžeme jmenovat například Datové schránky: co dělat, když vám přijde něco omylem? nebo Datové schránky: jak dopadly první 3 měsíce ostrého provozu? . Pokud byste chtěli datovou schránku využít nejen pro komunikaci s úřady a soudky, ale třeba i pro zasílání faktur, mohl by vás zajímat článek Datové schránky: jak funguje zasílání faktur?. Více v rubrice Datové schránky.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.