Hlavní navigace

Poslední možnost bezplatné registrace na IP Telephony Workshop

Jiří Macich ml.

Třetí ročník konference a výstavy IP Telephony Workshop proběhne 21. – 22. listopadu v hotelu Olympik Tristar Praha. Firmy zastoupené na výstavě i přednášející z řad výrobců i implementátorů řešení představí návštěvníkům současné i nové komunikační technologie spolu s trendy a směry jejich rozvoje. O své zkušenosti i poznatky se podělí odborníci z oblasti IP telefonie ze společností jako je např. Cisco Systems, DAMOVO, Ericsson, Atlantis, IBM, Interbell, Retia, ZOOM International, CZ.NIC, IPEX,…

Třetí ročník konference a výstavy IP Telephony Workshop proběhne 21. – 22. listopadu v hotelu Olympik Tristar Praha. Firmy zastoupené na výstavě i přednášející z řad výrobců i implementátorů řešení představí návštěvníkům současné i nové komunikační technologie spolu s trendy a směry jejich rozvoje. O své zkušenosti i poznatky se podělí odborníci z oblasti IP telefonie ze společností jako je např. Cisco Systems, DAMOVO, Ericsson, Atlantis, IBM, Interbell, Retia, ZOOM International, CZ.NIC, IPEX, T-sytems Pragonet apod.

Více informací a registrace na http://www.ip­tw.cz. Registrace končí v pondělí 20. 11. ve 12:00. Pořadatelem akce je společnost Exponet s.r.o. Mediálním partnerem akce je server Lupa.cz.

Našli jste v článku chybu?