Hlavní navigace

Poslední velká výluka tohoto týdne: Bez signálu bude jihočeská Kleť

Lukáš Polák

Při plánované výluce bude provedena pravidelná kontrola vysílače, anténních systémů, údržba energetiky a vysílací technologie.

Doba čtení: 1 minuta

Údržbovou přestávku na jihočeském vysílači Kleť, jehož pokrytí nepatří vůbec k zanedbatelným, naplánovaly na dnešní den České Radiokomunikace. Výluka televizního vysílání potrvá od 6.00 do 15.00 hodin. Z vysílače Kleť nebude aktuálně vysílat veřejnoprávní multiplex 1 České televize, multiplex 2 s programy televizí Nova, Prima a Barrandov a multiplex 3 s programy Prima Love, Prima ZOOM, Óčko, Óčko Gold, Šlágr TV, Active TV, Déčko a Jihočeská televize.

TVCON 2018 tip Dvořák

ČTĚTE TAKÉ: Nabídka digitálního rozhlasu v Čechách se rozšířila o další stanici

Konkurenční multiplexy zachytitelné v této oblasti, budou nadále vysílat bez problémů. Diváci se ale musí připravit na to, že se odmlčí na několik hodin i Regionální síť 8 s kanály TV Noe, Sport 5 a Slovak Sport. Na vysílači Kleť dojde i k přerušení rozhlasového vysílání, a to v době od 9.00 do 15.00 hodin. Toto se dotkne stanic ČRo Radiožurnál na frekvenci 91,1 MHz, Frekvence1 na frekvenci 94,1 MHz, Rádio Impuls na frekvenci 102,9 MHz a v čase 9.00 až 11.00 hodin ČRo České Budějovice na frekvenci 106,4 MHz.

Našli jste v článku chybu?