Hlavní navigace

Post.cz přechází pod Seznam

Aleš Miklík

Seznam dnes na tiskové konferenci oznámil, že se dohodl na spolupráci s firmou Czech On Line (resp. s její značkou Volný). Jejím výsledkem je převedení freemailu Post.cz pod správu Seznamu, který naoplátku vymění poskytovatele svého dial-upu z Contactelu na společnost Czech On Line. Seznam získá ochrannou známku i doménu post.cz. Uživatelé tohoto freemailu získají kapacitu 2 GB, podobně jako v případu nedávného převzetí Email.cz Seznamem také dojde k integraci Post.cz do freemailu Seznamu.…

Seznam dnes na tiskové konferenci oznámil, že se dohodl na spolupráci s firmou Czech On Line (resp. s její značkou Volný). Jejím výsledkem je převedení freemailu Post.cz pod správu Seznamu, který naoplátku vymění poskytovatele svého dial-upu z Contactelu na společnost Czech On Line.

Seznam získá ochrannou známku i doménu post.cz. Uživatelé tohoto freemailu získají kapacitu 2 GB, podobně jako v případu nedávného převzetí Email.cz Seznamem také dojde k integraci Post.cz do freemailu Seznamu. Czech On Line získá přístupová čísla pro dial-up, která nyní vlastní Seznam.

Více informací o celé události najdete v našem zítřejším článku. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?