Hlavní navigace

Pozvánka na konferenci E-Business Forum 2009

24. 9. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) ve spolupráci s Tuesday Business Network pořádají už v úterý 6. října tohoto roku E-Business Forum 2009, tedy konferenci o elektronickém obchodování, která je určena internetovým obchodníkům, dodavatelům služeb pro obchody, managerům internetových společností, marketingovým specialistům, právníkům či konzultantům. Zájemci o účast mohou využít registrační formulář na stránkách konference. Místem konání je Andel's hotel Prague (Stroupežnického 22, Praha 5…

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) ve spolupráci s Tuesday Business Network pořádají už v úterý 6. října tohoto roku E-Business Forum 2009, tedy konferenci o elektronickém obchodování, která je určena internetovým obchodníkům, dodavatelům služeb pro obchody, managerům internetových společností, marketingovým specialistům, právníkům či konzultantům. Zájemci o účast mohou využít registrační formulář na stránkách konference. Místem konání je Andel's hotel Prague (Stroupežnického 22, Praha 5), konference začíná v 9:00. Její zakončení je naplánováno na 16:30.

Jsme rádi, že se nám podařilo do programu získat dva renomované zahraniční odborníky, kterými jsou Sébastien Monnier ze společnosti 1ere Position a Frank Berger ze společnosti Corum Group. Probíraná témata budou mít díky tomu přesah do evropského měřítka, z nějž můžeme v oblasti elektronického obchodování čerpat cennou inspiraci, říká Jan Vetyška, výkonný ředitel Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Program složený z prezentací potom doplní v každém bloku také závěrečná panelová diskuze, dodává Nikola Rafaj, programový ředitel Tuesday Business Network. Aktuální program je dostupný na stránkách konference. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.