Hlavní navigace

Pozvánka na konferenci sdružení Internet pro všechny

11. 9. 2008
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Sdružení Internet pro všechny pořádá v Rabí na Šumavě o víkendu 19. a 20. září tohoto roku odbornou konferenci nesoucí název Kam kráčí české bezdrátové sítě. Vstupné činí 300 korun, ale k dispozici bude i přímý internetový přenos. Program konference naleznete na http://internetprovsechny­.cz/konference/.

Sdružení Internet pro všechny pořádá v Rabí na Šumavě o víkendu 19. a 20. září tohoto roku odbornou konferenci nesoucí název Kam kráčí české bezdrátové sítě. Vstupné činí 300 korun, ale k dispozici bude i přímý internetový přenos. Program konference naleznete na http://internet­provsechny.cz/kon­ference/.

Připomínáme také blížící se odborné setkání Mobile Internet Forum 2008, které server Lupa.cz připravuje na 23. září 2008 v hotelu Jalta v rámci ankety Křišťálová Lupa. Nezapomeňte se včas registrovat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).