Hlavní navigace

Prague World Usability Day 2009 už 12. listopadu

26. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Už 12. listopadu proběhne Prague World Usability Day 2009, tedy nový ročník největší a nejstarší konference o user experience v České republice. Akci pořádá občanské sdružení Prague ACM SIGCHI mimo jiné za podpory konzultačního centra Dobrý web. V přednáškách se bude hovořit například o využití oční kamery a testování wireframů webu, designování přístupných RIA aplikaci nebo o získávání a využívání grantů Evropské unie na přístupnost. Kompletní program naleznete na webu akce, přednášky…

Už 12. listopadu proběhne Prague World Usability Day 2009, tedy nový ročník největší a nejstarší konference o user experience v České republice. Akci pořádá občanské sdružení Prague ACM SIGCHI mimo jiné za podpory konzultačního centra Dobrý web. V přednáškách se bude hovořit například o využití oční kamery a testování wireframů webu, designování přístupných RIA aplikaci nebo o získávání a využívání grantů Evropské unie na přístupnost. Kompletní program naleznete na webu akce, přednášky zahraničních hostů proběhnou v angličtině. Účast na konferenci je zdarma, stačí se jen včas registrovat. Místem konání Prague World Usability Day 2009 je Palace Cinemas Anděl (Plzeňská 8, Praha 5), sál číslo tři. Zahájení je naplánováno na 9:00.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).