Hlavní navigace

Prásk! bude místo Pavla Novotného moderovat na Nově Gabriela Partyšová

12. 2. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO – Partyšová se ve stejné roli představila divákům už v minulosti. Na Primě moderovala před lety společenský Topstar magazín, jehož tváří je aktuálně Iva Kubelková.

Novou moderátorkou společenského magazínu Prásk! na televizi Nova bude Gabriela Partyšová, dosavadní tvář ranního bloku Snídaně s Novou. Partyšová, která nahradí svého dosavadního kolegu Pavla Novotného, se divákům poprvé představí už dnes, ve čtvrtek 12. února. Novotný se k odchodu z pozice moderátora vyjádřil na Facebooku. Hnacím motorem mé kariéry je to, že z projektů odcházím na vrcholu;-) TV Nova vděčím za něco, co uz s pěti vadami řeči v živém vysílání a v prime time nejlepší televize v zemi další postižený nezažije, napsala s humorem sobě vlastním kontroverzní postava českého šoubyznysu.

Cloud23

Z ARCHIVU: Kristinu Kloubkovou nahradí ve Snídani s Novou Gábina Partyšová

Těší mě, že se mohu vrátit do pořadu, ve kterém jsem působila už před několika lety a mohu se tak stát součástí nejsledovanějšího společenského magazínu v České republice. Je pro mě velká čest setkávat se s českými i zahraničními celebritami a spolupracovat s týmem profesionálů, který se na výrobě pořadu podílí a který je zárukou toho, že se diváci u pořadu nebudou nudit. Pevně doufám, že se mi dnešní premiéra vydaří, držte mi palce, konstatovala Partyšová k nástupu do nového moderátorského postu. Připomeňme, že tato role pro ni není cizí. Na Primě již v minulosti moderovala stejně laděný pořad, společenský Topstar magazín.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).