Hlavní navigace

Pravdivý příběh Ivety B. historicky druhým nejsledovanějším pořadem Barrandova

3. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ GRAF Iveta Bartošová je pro bulvár i diváky stále silným magnetem. Její Pravdivý příběh si nenechalo včera na Barrandově ujít přesně 600 tisíc diváků.

Iveta Bartošová je pro bulvár i diváky stále silným magnetem. Její Pravdivý příběh si nenechalo včera na digitální plnoformátové televizi Barrandov ujít přesně 600 tisíc diváků při podílu na publiku (share) 15,5 %. Bartošová tak zajistila stanici druhý nejúspěšnější pořad v její tříleté historii. Program byl zároveň v uvedenou dobu dvojkou na trhu. Prvenství drží Největší hity Karla Svobody, které se vysílaly 28. ledna letošního roku.

K TÉMATU: Bartošová jako legenda televizní zábavy? V dubnu na Barrandově

Změnily se i pozice nejúspěšnějších seriálů v hlavním vysílacím čase, prime timu. O pozici jedničky přišla ve skupině diváků starších 15 let Kriminálka Anděl, kterou si včera pustilo na Nově 919 tisíc diváků (share 21,11 %). Nejsledovanější byly Cesty domů na Prima family s 976 tisíc diváky (share 22,5 %), na druhé pozici se umístil Život je ples. Ten zaujal na Jedničce 941 tisíc diváků (share 21,87 %). Nůžky se rozevřely také mezi hlavními zpravodajskými relacemi Primy family a Česká televize. Zatímco Události vidělo v součtu ČT 1 a ČT 24 přibližně 810 tisíc diváků, Zprávám FTV Prima dalo přednost 862 tisíc diváků.

MM_SS3

Foto: TV Barrandov

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.