Hlavní navigace

Právě probíhá natáčení seriálu Vyprávěj v prostředí dílny ČST

19. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
19. 10. 2009

Nový retro seriál České televize Vyprávěj dnes absolvuje další natáčecí den, tentokrát i za přítomnosti novinářů. Natáčení probíhá v prostředí dílny Československé televize na Kavčích horách. Další z prostorů se tak na nějaký čas promění v retro sál s nádechem dávných let.

KL24

BLOG PRODUCENTA SERIÁLU: Vyprávěj, jak Španělé ukradli seriál Američanům

Koprodukční seriál Vyprávěj se zařazuje mezi divácky nejúspěšnější pořady České televize v letošní sezoně. Je zároveň jedním z prvních projektů původní tvorby, který ČT vysílá ve vysokém rozlišení prostřednictvím testu ČT 1 na satelitu, v kabelech a IPTV a v zemském vysílání multiplexu 4. Na druhé straně ale čelí kritice dobových pamětníků a recenzentů kvůli nedostatečnému nebo chybnému zobrazení minulosti. V některých dílech se objevují dobové prvky, které neexistovaly v roce, do kterého je děj seriálu zasazen. Kritici poukazují i na nedoladěné detaily v interiérech. Podrobně tyto nedostatky popisuje například server RadioTV.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).