Hlavní navigace

Pražská přednáška Googlu klepe na dveře

Jiří Macich ml.

Připomínám, že již zítra, tedy v úterý 11. července od 18 hodin proběhne v rámci setkání Czech SIGCHI přednáška User Experience at Google. Jenny Goveová z firmy Google se ve své přednášce zaměří na problematiku výzkumu chování uživatelů při hledání na Internetu: Jak jsou v Google tato data získávána, interpretována a jakým způsobem jsou využívána pro design. Přednáška je volně přístupná. Více informací naleznete na http://www.sigchi.cz.

Připomínám, že již zítra, tedy v úterý 11. července od 18 hodin proběhne v rámci setkání Czech SIGCHI přednáška User Experience at Google. Jenny Goveová z firmy Google se ve své přednášce zaměří na problematiku výzkumu chování uživatelů při hledání na Internetu: Jak jsou v Google tato data získávána, interpretována a jakým způsobem jsou využívána pro design. Přednáška je volně přístupná. Více informací naleznete na http://www.sig­chi.cz.

Našli jste v článku chybu?
11. 7. 2006 13:31
Nepřu se o to, jestli to je nebo není nesmysl (IMHO to je nesmysl). Jen říkám, že zákaz existuje :-)
11. 7. 2006 11:03
Já mám informace přímo z první ruky od Martina Kopty z Dobrého webu. Zákaz nahrávání a focení opravdu existuje. Přednáška bude vedena v anglickém jazyce.