Hlavní navigace

Přednáška Toma Krchy o grafickém webu a o nástrojích pro vývojáře/designera

12. 7. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Tom Krcha pracuje v Adobe v San Franciscu, prototypuje a přednáší na konferencích. Na setkání s ním příští středu na ČVUT v Dejvicích vás zve GDG.

Přijďte se podívat, na čem pracuje Adobe v rámci W3C v oblasti grafiky a typografie, jako jsou CSS Filters, Shapes, Regions. Seznámíte se s frameworky CreateJS a StarlingJS na tvorbu interaktivních webů a her a s CSS UI frameworkem TopCoat na tvorbu mobilních aplikací ve spojení s PhoneGap.

Dozvíte se, jak převádět grafiku a „assety“ z Photoshopu do HTML/CSS co nejrychleji a rozšiřovat funkce Photoshopu pomocí JavaScriptu. Také jak exportovat vektory z Illustratoru do HTML5 a do dalších prostředí pomocí Drawscript; jak skinovat vizuálně UI elementy a získat CSS pomocí Edge tools a Photoshopu; jak navrhovat responsivní weby pomocí Edge Reflow a Response for Brackets.

Cloud23

Tom Krcha (Sr. Creative Cloud Evangelist) pracuje v Adobe San Francisco, prototypuje a přednáší na konferencích.

Setkání se uskuteční ve středu 17. 7. 2013 od 19 hodin na fakultě informačních technologií ČVUT v Praze (Thákurova 9, Praha 6). Vstup zdarma, registrace nutná. Můžete se také přihlásit na událost na Google+.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).