Hlavní navigace

Přednáška o iSCSI SAN technologiích

18. 2. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pražská skupina CZ Windows User Group připravila na příští čtvrtek 23. února 2006 přednášku, zaměřenou na problematiku iSCSI SAN technologií a jejich použití v prostředí Windows Server infrastruktury. Přednášet bude Karel Rudišar, specialista firmy Emwac Group. Program: 17.30 Start iSCSI SAN technologie – praktická ukázka nasazení a použití xx.xx přestávka, občerstvení 20.30 Diskuse

Pražská skupina CZ Windows User Group připravila na příští čtvrtek 23. února 2006 přednášku, zaměřenou na problematiku iSCSI SAN technologií a jejich použití v prostředí Windows Server infrastruktury. Přednášet bude Karel Rudišar, specialista firmy Emwac Group.

Program:

17.30 Start
iSCSI SAN technologie – praktická ukázka nasazení a použití
xx.xx přestávka, občerstvení
20.30 Diskuse

Akce se koná v centrále Microsoftu ČR (BB centrum, budova Alfa, Vyskočilova 1461/2a, Praha 4 – pěšky cca čtyři minuty od metra Budějovická). Účast na setkáních WUG je zdarma, stačí pouze registrace na akci.

Setkání lze také podle Pavla Chlubny z CZ WUG využít k zapůjčce publikací z knihovny WUG a provést objednávku titulů nakladatelství Computer Press a Grada s 20% slevou, ovšem jen pro členy sdružení WUG. Jak se stát členem sdružení je možno se dozvědět na www.wug.cz.

Autor článku

Autor je ředitelem médií vydavatelství Internet Info. V letech 2005 - 2008 působil jako šéfredaktor serveru Lupa.cz. Vystudoval Fakultu informatiky MU a Fakultu sociálních věd UK. Online komunikaci se věnuje i na svém blogu www.alesmiklik.cz.