Hlavní navigace

Předvolební diskuse chystá kromě ČT 24 také RTA

11. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

11. 9. 2008

Zpravodajský kanál ČT 24 nebude jediným, který do svého programu přichystal předvolební diskuse. Ke stejnému kroku se ve spolupráci s regionálními Deníky vydavatelství Vltava-Labe-Press odhodlala také Regionální Televizní Agentura (RTA). Diváci je však neuvidí v přímém přenosu, ale pouze ze záznamu v sestřihu. Ten bude konkrétně odvysílán na RTA Východní Čechy, RTA Jižní Čechy, RTA Jižní Morava, RTA Zlín a RTA Ostrava na kmitočtech, které tyto televize sdílejí s televizí Prima, vždy následující pracovní den v čase 17:40–18:00.

MKT nástroje 2 tip

ČTĚTE TAKÉ: Česká televize připravuje další speciály Otázek Václava Moravce

Pokud však budou mít diváci zájem zúčastnit se diskuse naživo, nebude v tom problém, protože diskuse jsou veřejné. Od pátku 12. září do pondělí 13. října bude každý pracovní den od 18:00 do 19:30 v jednom z krajských nebo vybraných okresních měst diskutovat 5–6 kandidátů do krajských zastupitelstev. Diskusi povedou moderátoři RTA spolu s redaktory ČRo 6 Radko Kubičkem či Ivanou Denčevovou. Meetingy se konkrétně uskuteční v krajích Jihočeském, Královéhradeckém, Pardubickém, Jihomoravském, Zlínském a Moravskoslezském. Bližší informace lze najít na stránkách www.volebni.net.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.