Hlavní navigace

Překvapení pro zákazníky Skylinku: Deluxe Lounge HD nečekaně přerušil distribuci

Lukáš Polák

Společnost Just Music Fernsehbetriebs GmbH nahradila na satelitní pozici 23,5 stupně východně vysílání kanálu Deluxe Lounge HD stanicí Deluxe Music HD. Překvapilo to i samotný Skylink.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Německá tematická stanice Deluxe Lounge HD, která je zaměřena především na relaxační hudbu, dnes ukončila vysílání v rámci svého distribučního paketu na satelitní pozici 23,5 stupně východně. V nabídce ji měl i operátor Skylink. Na místě této stanice se objevila jiná televize z rodiny společnosti Just Music Fernsehbetriebs GmbH – Deluxe Music HD. Ta byla doposud dostupná exkluzivně pouze zákazníkům německého placeného satelitního balíku HD+.

V nabídce Skylinku byla nahrazena stanice Deluxe Lounge HD programem Deluxe Music HD. Jeho distribuce může být ale pouze dočasná.
Autor: repro foto Deluxe Music HD

V nabídce Skylinku byla nahrazena stanice Deluxe Lounge HD programem Deluxe Music HD. Jeho distribuce může být ale pouze dočasná.

K TÉMATU: Odstartovala Deluxe Music HD. Od své nekódované verze se liší poměrně razantně

TipConten_tamata

Předseda představenstva M77 Group Jaromír Glisník serveru DigiZone.cz řekl, že v tuto chvíli k distribuci tohoto kanálu nemůže uvést žádné podrobnosti. Po změně provozovatele stanice jsme zachytili informace o tom, že by měl program ukončit distribuci, pak se opět objevily informace protichůdné. V tuto chvíli nemáme o krocích společnosti žádné podrobnosti. Vysílání programu pochopitelně chceme zachovat, ale vše bude záležet na obchodních podmínkách, uvedl Glisník.

Zajímavostí je, že provozovatel kanálu se o tomto kroku nezmínil na sociální sítí Facebook (profil Deluxe Music TV), a dokonce ani na svých webových stránkách.