Hlavní navigace

Přestalo fungovat propojení Stránek z Facebooku na Twitter

15. 10. 2012
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Pokud používáte automatické propojení mezi Stránkami (Pages) na Facebooku a účtem na Twitteru, tak byste měli vědět, že zhruba od 11. října přestalo toto propojení fungovat. V praxi to znamená, že pokud počítáte s automatickou aktualizací účtu na Twitteru pomocí aktualizace Stránky na Facebooku, nebude se tak dít.

Pokud používáte automatické propojení mezi Stránkami (Pages) na Facebooku a účtem na Twitteru, tak byste měli vědět, že zhruba od 11. října přestalo toto propojení fungovat. V praxi to znamená, že pokud počítáte s automatickou aktualizací účtu na Twitteru pomocí aktualizace Stránky na Facebooku, nebude se tak dít.

TechCrunch výpadek komentuje s tím, že Facebook potvrdil chybu a „pracuje na opravě“. Zároveň ale dodávají, že zajímavé na problému je, že nikdo hlasitě nekřičí. A upozorňují, že automatické propojení účtů na sociálních sítích není  něco, co by bylo vhodné. Doslova tomu říkají „infinite loop of craziness“ neboli „nekonečná smyčka šílenství“. 

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.