Hlavní navigace

Přichází Mozilla Firefox 3.5 Release Candidate 1

17. 6. 2009
Doba čtení: do minuty

Sdílet

První release candidate verzi prohlížeče Mozilla Firefox 3.5 je již možné testovat. Automatická aktualizace se nabízí všem více než 800 000 uživatelů předcházejících betaverzí a kompletní instalační balíčky se již objevily na FTP serveru, ovšem zatím nebyly oficiálně oznámeny. Nová testovací verze opravuje dříve nalezené chyby a neměla by již obsahovat žádné nové funkce.

První release candidate verzi prohlížeče Mozilla Firefox 3.5 je již možné testovat. Automatická aktualizace se nabízí všem více než 800 000 uživatelů předcházejících betaverzí a kompletní instalační balíčky se již objevily na FTP serveru, ovšem zatím nebyly oficiálně oznámeny. Nová testovací verze opravuje dříve nalezené chyby a neměla by již obsahovat žádné nové funkce.

Původně se zdálo, že by právě Firefox 3.5 RC1 mohl být prohlášen za finální verzi, když mu předskokana dělal ještě Firefox 3 Preview. Podle posledních zpráv se ale jako pravděpodobnější jeví vydání ještě druhé release candidate verze. Každopádně Mozilla Corporation stále chce finální verzi vydat do konce měsíce. (JasnaPaka Blog)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).