Hlavní navigace

Přichází Mozilla Firefox 3.5 Release Candidate 3

25. 6. 2009
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Skrze systém automatických aktualizací se již k cca 800 000 testerů vývojových verzí prohlížeče Mozilla Firefox 3.5 šíří release candidate s pořadovým číslem tři. Pro nové zájemce o vyzkoušení je k dispozici kompletní instalační balíček i na FTP serveru, oficiální přehled změn však zatím není k dispozici.

Skrze systém automatických aktualizací se již k cca 800 000 testerů vývojových verzí prohlížeče Mozilla Firefox 3.5 šíří release candidate s pořadovým číslem tři. Pro nové zájemce o vyzkoušení je k dispozici kompletní instalační balíček i na FTP serveru, oficiální přehled změn však zatím není k dispozici.

Podle serveru Mozilla Links však mají být změny triviální. Například jde o předělanou ikonu programu s lépe vyobrazeným novým logem. Finální verze by měla být k dispozici nejpozději příští týden. Firefox 3.5 tedy vyjde po více jak roce od uvolnění Firefoxu 3.0.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.