Hlavní navigace

Přijde Volný s mobilními službami? Prý to zvažuje

Jiří Macich ml.

Clemens Wohlmuth, generální ředitel telekomunikačního poskytovatele Telekom Austria Czech Republic, který vystupuje pod značkou Volný, v rozhovoru pro ČTK uvedl, že by Volný mohl přijít s mobilními službami resp. zvažuje rozšíření pole působnosti právě tímto směrem. Podle ČTK by Volný mohl využívat infrastrukturu mobilního operátora T-Mobile, se kterým již spolupracuje v oblasti ADSL. Jednáme o standardní spolupráci při oslovování významných zákazníků, kterým by se nabízelo poskytování fixních…

Doba čtení: 1 minuta

Clemens Wohlmuth, generální ředitel telekomunikačního poskytovatele Telekom Austria Czech Republic, který vystupuje pod značkou Volný, v rozhovoru pro ČTK uvedl, že by Volný mohl přijít s mobilními službami resp. zvažuje rozšíření pole působnosti právě tímto směrem.

Podle ČTK by Volný mohl využívat infrastrukturu mobilního operátora T-Mobile, se kterým již spolupracuje v oblasti ADSL. Jednáme o standardní spolupráci při oslovování významných zákazníků, kterým by se nabízelo poskytování fixních a mobilních služeb, které by ale každá z firem poskytovala pod svou značkou, řekla pro ČTK Jitka Pacolová z tiskového oddělení T-Mobilu.

Volný by ale mohl působit jako mobilní virtuální operátor. Vše nyní záleží na mobilních operátorech, zda otevřou své sítě pro podobné poskytovatele. Zatím ještě žádná podobná spolupráce realizována nebyla, ale myslím, že to je skutečně otázkou času, cituje ČTK Clemense Wohlmutha. (Finanční noviny)

Našli jste v článku chybu?