Hlavní navigace

Prima bude mít od března nového generálního ředitele

8. 1. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
8. 1. 2008

Nového generálního ředitele dnes zvolila do svého čela komerční televize Prima. Od března nastoupí na tuto pozici Marek Singer. Ten má za sebou zkušenosti z manažerských pozic ve firmách Unilever, Masterfoods a Karlovarské minerální vody. Singer nahradí na postu dosavadního generálního ředitele Aleksandrase Česnavičiuse. Představenstvo Primy zvolilo Singera do čela televize proto, jelikož má rozsáhlé zkušenosti s vývojem korporátní strategie a výborné pracovní výsledky na pozici obchodního ředitele.

Marek Singer byl nejprve zaměstnán osm let ve společnosti Unilever v Evropě a ve Spojených státech jako brand manager, a poté zastával pozici marketing managera pro čisticí prostředky v České republice a na Slovensku. Působil i v londýnském týmu pro korporátní strategii a jako inovační ředitel divize pleťové kosmetiky ve Spojených státech. Od roku 2002 působil čtyři roky jako marketingový a posléze obchodní ředitel ve firmě Masterfoods. Jeho poslední pracovní pozicí byl obchodní a marketingový ředitel ve společnosti Karlovarské minerální vody.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).