Hlavní navigace

Prima chystá na konec roku speciál své talentové show

22. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

22. 11. 2010

31. prosince 2010, tedy poslední den letošního roku, se ve vysílání televize Prima objeví speciál s názvem Česko Slovensko má Silvestra. Vyplývá to z programového plánu stanice, který má server DigiZone.cz k dispozici. Dvouhodinový pořad připravila Prima na 22:10 a objeví se v něm všichni porotci soutěže, tedy Jan Kraus, Lucie BíláJaro Slávik, a také moderátoři Jakub Prachař a Martin Pyco Rausch.

cyber-obecný tip

ČTĚTE TAKÉ: Prima přechází se svým Světem 2010 na širokoúhlý formát 16:9

Stejně jako každý pátek se mohou diváci těšit také na Show Jana Krause. V mimořádném čase 20:40 pak Prima nabídne silvestrovský speciál VIP zpráv, ve kterém se dočkáme s největší pravděpodobností kuriózních záběrů a nepovedených scén. Česká komerční dvojka ho opatřila popiskem: Když se dílo nedaří. Diváci se dočkají také drsných scének s Markem Vašutem a Gábinou Osvaldovou v pořadu TV Bomba. Na devatenáctou hodinu připravila Prima americkou komedii Pan Billion v hlavní roli s Terence Hillem z roku 1977. Na Nový rok odvysílá animovaný film Roboti.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.