Hlavní navigace

Prima chystá novou podobu svého webu. Bude propracovanější a nabídne i bonusy

Lukáš Polák

Připravované novinky a změny vznikají pod Danielem Gruntem, někdejším šéfem internetu konkurenční Novy, který vede od prosince sekci Prima On-line.

Doba čtení: 1 minuta

Novou podobu webových stránek chystá na první kvartál příštího roku představit mediální skupina Prima. V rozhovoru pro aktuální vydání oborového týdeníku Marketing&Media to řekl Daniel Grunt, který od počátku tohoto měsíce vede novou dceřinou společnost Prima Group nazvanou Prima On-line. Nový televizní web by měl být dle Gruntových slov daleko hlubší a propracovanější a již s obsahem vytvořeným v internetové redakci.

K TÉMATU: Bývalý šéf internetu Novy Daniel Grunt povede nový projekt Prima On-line

Dle naší filozofie budou v centru všeho videa na iPrima či Prima Play, která budou buď televizním obsahem, nebo budou vytvářena na základě toho, co v televizi běží. Nechceme na internet jen překlápět televizní pořady, popsal médiu Grunt. Prima počítá například s tím, že na webu bude generovat bonusový obsah, který vyplní časovou mezeru v době, kdy diváci neuvidí pořady, které se vysílají vícekrát týdně, mimo jiné Cesty domů nebo kulinářský formát Ano, šéfe!.

ČTĚTE TAKÉ: Bývalý šéf internetu Novy Daniel Grunt míří do internetového oddělení Primy

Chceme dát divákům možnost zhlédnout něco navíc ze zákulisí a připojit další doprovodný obsah, např. fotogalerie, fotostory a spoustu textového obsahu, který má posílit větší vazbu s diváky, přiblížil ředitel Primy On-line, který v minulosti působil mimo jiné i na konkurenční Nově. V případě seriálu Cesty domů by se tak diváci mohli podívat například do jeho zákulisí. Portály iPrima a Prima Play by si neměly konkurovat, naopak by se měly oba doplňovat.

Našli jste v článku chybu?