Hlavní navigace

Prima chystá novou podobu svého webu. Bude propracovanější a nabídne i bonusy

10. 12. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Připravované novinky a změny vznikají pod Danielem Gruntem, někdejším šéfem internetu konkurenční Novy, který vede od prosince sekci Prima On-line.

Novou podobu webových stránek chystá na první kvartál příštího roku představit mediální skupina Prima. V rozhovoru pro aktuální vydání oborového týdeníku Marketing&Media to řekl Daniel Grunt, který od počátku tohoto měsíce vede novou dceřinou společnost Prima Group nazvanou Prima On-line. Nový televizní web by měl být dle Gruntových slov daleko hlubší a propracovanější a již s obsahem vytvořeným v internetové redakci.

K TÉMATU: Bývalý šéf internetu Novy Daniel Grunt povede nový projekt Prima On-line

Dle naší filozofie budou v centru všeho videa na iPrima či Prima Play, která budou buď televizním obsahem, nebo budou vytvářena na základě toho, co v televizi běží. Nechceme na internet jen překlápět televizní pořady, popsal médiu Grunt. Prima počítá například s tím, že na webu bude generovat bonusový obsah, který vyplní časovou mezeru v době, kdy diváci neuvidí pořady, které se vysílají vícekrát týdně, mimo jiné Cesty domů nebo kulinářský formát Ano, šéfe!.

MM_SS3

ČTĚTE TAKÉ: Bývalý šéf internetu Novy Daniel Grunt míří do internetového oddělení Primy

Chceme dát divákům možnost zhlédnout něco navíc ze zákulisí a připojit další doprovodný obsah, např. fotogalerie, fotostory a spoustu textového obsahu, který má posílit větší vazbu s diváky, přiblížil ředitel Primy On-line, který v minulosti působil mimo jiné i na konkurenční Nově. V případě seriálu Cesty domů by se tak diváci mohli podívat například do jeho zákulisí. Portály iPrima a Prima Play by si neměly konkurovat, naopak by se měly oba doplňovat.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.