Hlavní navigace

Prima chystá od září nekonečný seriál z lékařského prostředí

31. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
31. 5. 2010

Nekonečný seriál z lékařského prostředí bude jednou z novinek, kterou nabídne televize Prima svým divákům od letošního září, tedy podzimní sezóny. Informaci poskytl serveru DigiZone.cz důvěryhodný zdroj, který si přál zůstat v anonymitě. Formát, jehož název zatím zůstává utajen, se bude vysílat s podtitulem Seriál, který vám vyléčí srdce.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nova, nebo Prima? Podzimní souboj titánů o diváky začíná

Jeho cílovou skupinou by měly být především ženy 25+. Nekonečný seriál, který se bude vysílat dvakrát týdně, počítá se stopáží v délce 50 až 55 minut. Psaní scénáře k jednotlivým epizodám je stanoveno v době od dubna do srpna a natáčení pak od července do října. Prima realizuje nový nekonečný seriál o lékařské rodině včele s egocentrickým primářem v blocích. Další novinkou, kterou se serveru DigiZone.cz podařilo o tomto seriálu zjistit, je, že půjde o boj mezi dvěma rodinami, mezi dívkou a chlapcem z každé z nich pak proběhne milostný příběh.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: Prima začala hledat aktéry do nové reality show pro pravé muže

Nekonečný seriál z lékařského prostředí ale pochopitelně nebude jedinou novinkou, kterou Prima od září nabídne. Hlavním tahákem stále zůstává zábavná show Česko Slovensko má talent, kde jako porotci zasednou moderátor a bavič Jan Kraus, zpěvačka Lucie Bílá a hledač talentů Jaro Slávik. Česká komerční dvojka též připravuje nový formát Na nože! s oblíbeným šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem a na obrazovce se též objeví třetí řada seriálu Přešlapy. Co se týká formátů lifestyle a reality, Prima počítá s TopStar magazínem a Hledá se máma a táta. Začaly také castingy pro show Farmář hledá ženu!

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.