Hlavní navigace

Prima Comedy Central nabídne divácká videa v pořadu Tos neviděl

24. 11. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO – Hitparádu „nejvtipnějších videí“ nabídne půlhodinový pořad Tos neviděl s moderátorem Tigranem Hovakimyanem.

První díl pořadu Tos neviděl uvidí diváci v pondělí 27. listopadu ve 22 hodin na Primě Comedy Central. Nová televizní show Tos neviděl chce nabízet ta nejlepší internetová videa z celého světa. Každá epizoda by tak měla obsahovat množství brutálních pádů, bláznivých plánů, které se nepovedly, zábavných dětí a zvířat a možná i některé kandidáty na Darwinovu cenu.

Tos neviděl bude moderovat komik a herec Tigran Hovakimyan, kterého mohou diváci znát ze stand-up skupiny Underground Comedy a z televizního pořadu Comedy Club. Nová show z lokální produkce Primy Comedy Central je vytvořená na motivy show Most Ridiculous, která se vysílala v Německu a Velké Británii. Všech osm epizod první série připravuje společnost NOW Productions. Tos neviděl bude vysíláno každé pondělí večer.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.