Hlavní navigace

Prima Comedy Central nabídne divácká videa v pořadu Tos neviděl

24. 11. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO – Hitparádu „nejvtipnějších videí“ nabídne půlhodinový pořad Tos neviděl s moderátorem Tigranem Hovakimyanem.

První díl pořadu Tos neviděl uvidí diváci v pondělí 27. listopadu ve 22 hodin na Primě Comedy Central. Nová televizní show Tos neviděl chce nabízet ta nejlepší internetová videa z celého světa. Každá epizoda by tak měla obsahovat množství brutálních pádů, bláznivých plánů, které se nepovedly, zábavných dětí a zvířat a možná i některé kandidáty na Darwinovu cenu.

Tos neviděl bude moderovat komik a herec Tigran Hovakimyan, kterého mohou diváci znát ze stand-up skupiny Underground Comedy a z televizního pořadu Comedy Club. Nová show z lokální produkce Primy Comedy Central je vytvořená na motivy show Most Ridiculous, která se vysílala v Německu a Velké Británii. Všech osm epizod první série připravuje společnost NOW Productions. Tos neviděl bude vysíláno každé pondělí večer.

Autor článku

Editor sekce DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.