Hlavní navigace

Prima Comedy Central nasadí seriál Jak jsem poznal vaši matku na každý všední den

10. 1. 2018
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO – Oblíbený sitcom nasadí Prima Comedy Central v podobě tří dílů vysílaných hned za sebou, a to každý všední den od 18:30 hodin.

Sitcom o partě kamarádů okolo třicítky je volně založený na životních zkušenostech jeho autorů Craiga Thomase a Cartera Bayse. Fanoušky zaujal díky excentrickému humoru a unikátní stavbě příběhu plnou zvratů, hádanek a zdánlivých nedorozumění. 

Seriál vychází z běžných situací, kterými si jednou projde každý – nenaplněná láska, vyhazov v práci, hádky s kamarády nebo drtivý rozchod. Seriál byl nominován na 28 cen Emmy, z nichž devět získal.

ebf - tip - debata

Chcete se podívat do NY? Zkuste štěstí v soutěži…

U příležitosti jeho premiéry na kanálu Prima Comedy Central připravila stanice soutěž pro diváky, která odstartuje v pondělí 15. ledna. Soutěžící mohou vyhrát třeba cestu do New Yorku i s ubytováním pro dva nebo strávit odpoledne v laserové herně s partou kamarádů. 

K účasti v soutěži stačí sledovat vysílání Primy Comedy Central a odpovídat na otázky k seriálu na příslušné mikrostránce. Stanice začne s vysíláním seriálu od jeho první série a postupně odvysílá všech devět natočených řad.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).