Hlavní navigace

Prima Comedy Central získala licenci, zamíří i do bezplatného DVB-T

19. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Podle vlastní charakteristiky má být Prima Comedy Central stanicí zaměřenou na americkou produkci s rozsahem vysílání dvacet až čtyřiadvacet hodin denně.

Terestrickou licenci na období 12 let získala od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na jejím posledním zasedání nová televize Prima Comedy Central. Držitelem licence je společnost MTV Networks. Samotná firma FTV Prima, která je v tuto chvíli provozovatelem kanálů Prima, Prima Cool, Prima love, Prima Zoom a od pátku také Prima Max, propůjčí televizi pouze svůj název. Veškerý obsah dodá mediální gigant Viacom. Prima Comedy Central se má objevit v multiplexu 4 společnosti Digital Broadcasting a odstartuje 15. 12.

MIF22_Early

K TÉMATU: Sledovali jsme živě: Prima představila Primu Max a Primu Comedy Central

Podle vlastní charakteristiky má být Prima Comedy Central stanicí zaměřenou na americkou produkci s rozsahem vysílání dvacet až čtyřiadvacet hodin denně. Program bude k dispozici v češtině a jeho vysílání bude určeno výhradně pro území České republiky. Doufám, že technologie bude fungovat tak, jak má, a tuto stanici se nám podaří spustit bez problémů. Stanice by měla být dostupná mimo jiné na satelitu, uvedl na říjnové tiskové konferenci FTV Prima Bartosz Witak z Viacomu. Stanice bude dostupná i v nabídkách kabelových a IPTV služeb.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.