Hlavní navigace

Prima Cool chystá další vlastní pořad, magazín pro motorkáře I Like Bike

25. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
25. 5. 2011

Po herním magazínu Re-play, který je určen milovníkům počítačových a konzolových her, míří na kanál Prima Cool další vlastní pořad. I Like Bike bude určen podle programového oddělení Primy milovníkům motorek. Magazín se na obrazovce objeví poprvé 10. června ve 23:15. Stanice Cool s ním přichází logicky v době blížící se letní sezóny, která je pro motoristy nejlákavější.

ČTĚTE TAKÉ: Facebook ovládla Prima Cool, má přes 100 tisíc fanoušků. Nejvíc z českých televizí

Každý týden v pátek večer pořad nabídne testy nejnovějších motocyklů, které sevřou v rukou nejzkušenější jezdci! A že je jízda na strojích, jež můžete pevně stisknout mezi koleny, opravdu nezaměnitelná, doloží i mnohé osobnosti, které svůj život s „jednou stopou“ spojily, láká Prima v tiskové zprávě na nový magazín. Milovníci motocyklů se mohou těšit také na přestavby a úpravy těchto vozidel, jejich individualizaci a tuning.

BRAND23 Workshop

Z ARCHIVU: Herní magazín RE-PLAY míří z televize Public na Primu Cool

První díl I Like Bike nabídne mimo jiné testy strojů, jako jsou Harley-Davidson Softail® Deluxe a MV Agusta Brutale 920, představí motorkáře z hudebních skupin Divokej Bill a Čechomor a navštíví jedinečnou akci Motocykl roku 2011 v ČR, přiblížil PR koordinátor stanice Filip Sychra. I Like Bike počítá mimo jiné také s kurzy bezpečné jízdy a školy jízdy na okruhu. Moderátory pořadu budou dvě loutky, postavy Harry a Speedy.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).