Hlavní navigace

Prima Cool dá Simpsonovy častěji, o víkendu podvečer hned tři díly za sebou

11. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

12. dubna startuje na Primě Cool premiérová 23. řada Simpsonových. Televize navíc každý den podvečer a v noci zreprízuje dvě epizody tohoto seriálu, a o víkendu hned tři.

S dlouho očekávanou premiérou české verze 23. řady animovaného seriálu Simpsonovi přichází Prima Cool s častějším reprízováním dřívějších příběhů žluté rodinky ze Springfieldu. Od tohoto víkendu nabídne každou sobotu a neděli podvečer hned tři díly Simpsonových za sebou. První nasadí od 18:30, druhý od 18:55 a třetí od 19:30 hod. Simpsonovi tak zcela zaplní čas, který velké plnoformátové televize vyčleňují pro své hlavní zpravodajské relace.

K TÉMATU: Zdeněk Pohlreich nadaboval Gordona Ramsayho v Simpsonových

Premiérová třetí řada Simpsonových se na Primě Cool objeví od zítřka každý čtvrtek ve 20:45 hod. „V nejnovější řadě se například Homer skamarádí s novým bezpečákem Waynem (předobrazem a anglickým hlasem byl Kiefer Sutherland) v jaderné elektrárně, ze kterého se vyklube bývalý agent CIA. V čarodějnickém speciálu paralyzuje Homera pavouk černá vdova a on pak dokáže komunikovat s okolím jen prděním,“ přiblížil PR koordinátor Primy Cool Filip Sychra.

Cloud23

ČTĚTE TAKÉ: Simpsonovi budou pokračovat minimálně do roku 2014

V pátém díle zaměřeném na vaření vezme Marge rodinu do etiopské restaurace, propadne gurmánství a s Bartem a Lízou založí vlastní blog o vaření. Ve vedlejší roli se zde objeví světoznámý britský šéfkuchař Gordon Ramsay, kterého do češtiny nadaboval Zdeněk Pohlreich. „Nesnažím se ho při dabingu napodobovat, protože je unikátní, ale doufám, že nálada a to, co chce říct, vyzní v mém podání tak, jak má. Snad mu neudělám ostudu,“ věří ústřední postava reality show Ano, šéfe!

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).