Hlavní navigace

Prima Cool dnes neodstartuje

1. 4. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
1. 4. 2009

Na dnešek oznámilo vedení televize Prima spuštění svého druhého kanálu s názvem Cool TV. Bohužel však k němu nedojde. Česká komerční dvojka ještě včera upozornila ve své tiskové zprávě na to, že svůj nový program spustí nefalšovaným porodem a ředitel televize Marek Singer o něm hovořil na konferenci Kulatý stůl o digitalizaci jako o hotové věci. Vše je ale podle zdroje z televize, který si nepřál být jmenován, jinak.

Prima Cool měla skutečně odstartovat 1. dubna, ale vedení se tento projekt rozhodlo na poslední chvíli zastavit. Důvodem je jeho velká finanční náročnost. Na program už padlo několik set milionů korun a další nemalé investice by do projektu putovaly, dodal vysoce postavený zaměstnanec Primy, který si nepřál být jmenován. V době finanční krize si zkrátka nikdo nemůže dovolit rozhazovat a došlo to i české komerční dvojce.

Projekt se musí zastavit. Moc se divákům omlouváme, ale nemáme jinou možnost, potvrdila serveru DigiZone.cz mluvčí Primy Jana Kocová. Chystané seriály z Cool TV samozřejmě diváci uvidí, a to na hlavní Primě. Odvysíláme je však později, než se předpokládalo, dodala Kocová. Toto rozhodnutí bude šokem i pro kabelové, IPTVsatelitní operátory, kteří o tomto kroku do poslední chvíle nebudou tušit. Prima totiž dokonce začala v distribučních trasách odpočítávat do svého startu.

Konference WebTop100 2024 Digitální marketingNic nenasvědčuje tomu, že by dnes Prima Cool neměla odstartovat. Foto: Lukáš Polák, DigiZone.cz

Vážení čtenáři, omlouváme se vám, že jsme si z vás udělali legraci. Dnes je 1. dubna. Apríl! Dejte si tedy pozor na zprávy i na ostatních serverech. Nejsme dnes zdaleka jediní… :-)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).