Hlavní navigace

Prima Cool pro mladé muže má od neděle nové webové stránky

7. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
7. 11. 2011

UVNITŘ NÁHLED WEBU Dva a půl roku po spuštění stanice Prima Cool se tento program dočkal inovace svých webových stránek. Diváci by tu měli nově najít více informací, lépe se v nich orientovat a zaujmout by mělo i příjemné uživatelské rozhraní. Webovou prezentaci Coolu je možné i nadále najít na adrese www.prima-cool.cz. Zprávy, které tu byly k dispozici doposud, pochopitelně nezmizely.

ČTĚTE TAKÉ: Prima love potvrdila očekávání: roste rychleji než Prima Cool

ICTZ23

Při prvním otevření poskytnou nové webové stránky rozšířenou nabídku ustálených COOL tipů a nově i aktuality. Návštěvníci jistě uvítají přímý vstup do videoarchivu pořadů, který je s trochou úsměvné technické nostalgie znázorněn v podobě na sobě naskládaných videokazet, přiblížil současnou podobu stránek PR koordinátor stanice Filip Sychra. Nechybí tu ani odkaz na nejoblíbenější komunitní portál prostřednictvím Facebookboxu. Uživatel může pro zpříjemnění práce s webem použít tří barevných vzhledů – fialového, zeleného a modrého.

Nový vzhled webu Primy Cool používaný od listopadu 2011. (Repro: www.prima-cool.cz)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.