Hlavní navigace

Prima Cool na léto nasazuje premiérové řady Teorie velkého třesku a Simpsonových

30. 6. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Premiérové léto na druhém kanálu skupiny Prima bude provázet silná kampaň v tisku, rádiích, online a na sociálních sítích.

Obvyklým reprízám se chce během letní sezóny vyhnout Prima Cool. Od tohoto týdne nasadila do vysílání premiérovou osmou řadu sitcomu Teorie velkého třesku a šest dílů 26. řady animovaného seriálu Simpsonovi. Pro spolupráci na osmé premiérové řadě Teorie velkého třesku bylo dohodnuto původní dabingové obsazení, a to včetně Penny a Amy, jimž český hlas opět propůjčily Jitka Moučková a Nikola Votočková, sdělila Nikol Klevcovová z PR oddělení FTV Primy. Skupina Prima před dvěma měsíci vydala Kodex výroby dabingu FTV Prima, ze kterého vychází při pořizování dabingových verzí zahraničních pořadů, dodala.

K TÉMATU: Prima Cool poráží Novu Cinemu v „její“ cílovce 15–54 let

BRAND23 Workshop

Nové díly Teorie velkého třesku vysílá Prima Cool od pondělí do čtvrtka ve 21:20. Začátek natáčení osmé série se opozdil, protože pět hereckých hvězd z obsazení seriálu požadovalo nové smlouvy. Johnny Galecki, Jim Parsons a Kaley Cuoco si řekli zhruba o milion dolarů za epizodu plus bonusy. Navýšení platu se po téměř měsíčním vyjednávání dočkali i Kunal Nayyar a Simon Helberg. Budoucnost Teorie velkého třesku tak zůstává růžová – 9. a 10. série už jsou potvrzené a hlavní hvězdy podepsaly smlouvu ještě na jedenáctou řadu, dodala Klevovcová.

Od této středy 1. července Prima Cool nasadí do vysílání nové premiérové díly Simpsonových. Žlutý maraton odstartují v obvyklém čase reprízy předchozích řad a ve 20:20 přijde na řadu šest premiérových dílů 26. řady Simpsonů, uvedla FTV Prima.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).