Hlavní navigace

Prima Cool nabídne o svátích opět alternativu. Vánoce v pohodě nečekejte

17. 12. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ PROGRAM Symbolicky v pátek završí Prima Cool projekt ApoCOOLypsa, který se vztahuje k datu 21. 12. 2012. Pohádky na této stanici o svátcích nečekejte.

Podobně jako minulý rok i letos chce nabídnout Prima Cool alternativu pro diváky, kteří by nechtěli trávit vánoční svátky v klidu a pohodě. V pátek vyvrcholí projekt ApoCOOLypsa, v rámci něhož bude odvysílán dokument Konspirační teorie a také dvoudílný katastrofický film Supernova. Tyto pořady pochopitelně nebyly vybrány náhodou. I Prima Cool si hraje s myšlenkou, že 21. prosince 2012 nastane konec světa, jak předpokládal mayský kalendář.

ICTZ23

K TÉMATU: Seriál Vánoce a Silvestr 2012 na českých televizích

Už v sobotu se na Primě Cool projedou Šílenci na prknech a v neděli zaplní obrazovku temné přízraky z prastarých legend v koprodukční komedii Kletba bratří Grimmů, která se natáčela i u nás, prozradil PR koordinátor stanice Filip Sychra. Na Štědrý den je připraven film Santa je úchyl. Prima Cool ho odvysílá ve 22:55. První svátek vánoční patří filmu My dva a křen, druhý pak Válce policajtů. Po svátích uvidí zájemci například snímky Prci, prci, prcičky: Spolek Beta, Hledáme Ydol, Po přečtení spalte, Akce nemluvně, Lovci lebek, Country Club: První směna nebo Pánská jízda s Tomem Hanksem.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.