Hlavní navigace

Prima Cool nabídne přímý přenos z turnaje počítačových her Intel Extreme Masters

21. 2. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: FTV Prima
UVNITŘ GALERIE – Fanoušci počítačových her se letos na Primě Cool opět dočkají přímého přenosu z herního turnaje Intel Extreme Masters z polských Katowic.

Světová herní špička bude po dva týdny plnit webové stránky a speciály, divákům bude k dispozici také speciální aplikace pro HbbTV. Týmy z celého světa budou na turnaji Intel Extreme Masters bojovat o celkový prize pool v hodnotě 650 000 dolarů, což jej činí jednou z nejlépe dotovaných akcí tohoto roku. Jsem rád, že našim fanouškům můžeme přinést všechny zábavné i napínavé momenty ESL turnaje z Katowic. Chceme našim divákům předávat jen to nejlepší ze světa e-sportu, proto jsou pro nás důležité nejen přímé přenosy z vlastní ligy, ale také streamy ze zahraničních akcí. S naším tradičním partnerem Alza.cz proto chystáme kompletní odbavení turnaje Intel Extreme Masters, těší se Dan Grunt, vedoucí online aktivit televize Prima.

K TÉMATU: Prima Cool spouští vlastní e-ligu, soutěžit se bude v karetní online hře Hearthstone

Turnaje v polských Katowicích se zúčastní týmy jako Ninjas in Pyjamas, Virtus.pro nebo Natus Vincere. V akci bude i jeden slovenský hráč, Ladislav „GuardiaN“ Kovács. Oproti loňsku došlo ke změně formátu, kdy se hry Counter Strike: Global Offensive a League of Legends od sebe odtrhly a jejich finále se odehrají týden po sobě.

NMKT21_tip EARLY

Jako první přijde na řadu hra League of Legends, jejíž přenosy budou moci zájemci sledovat na webových stránkách stanice Prima Cool od středy 22. února. Turnaj v CS:GO pak bude dostupný na zmíněných stránkách od 1. března. Komentátorské role se ujme dvojice herních profesionálů Damien „DeeThane“ Dante a Ivan „Dev1“ Lazarov. Veškeré přenosy mohou diváci kromě webu sledovat také na Twitch kanálu esl_czsk a prostřednictvím hybridní aplikace. Kompletní infoservis z turnaje bude dostupný na stránkách stanice.

Harmonogram LoL turnaje

Středa 22. února

14:00 – ROX Tigers vs M19
15:20 – H2k Gaming vs EDward Gaming
16:40 – Kongdoo Monster vs Unicorns of Love
18:00 – G2 Esports vs Flash Wolves
19:20 – TBD

Čtvrtek 23. února

12:00 – TBD
15:30 – TBD
19:00 – TBD

Sobota 25. února

14:15 – TBD
17:45 – TBD

Neděle 26. února

12:30 – #1 Semifinále
16:00 – #2 Semifinále
19:40 – Finále IEM Katowice

Autor článku

Editor sekce DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.